Батериска лампа на полнење, 280lm, зум, USB полнење, XPE LED

Батериска лампа на полнење, 280lm, зум, USB полнење, XPE LED
Бренд: EXTOL LIGHT
Код: 43141
EAN: 8595126993203
Достапност: На залиха
599 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
 XPE LED диоди,последен сјај 370m, 3 режими на светлина: 100%-30%-трепка, време на осветлување: 5h-8h,
 USB полнење, батерија: 18650 3.7V Li-ion 2000mAh, должина 11cm, тежина со батерија: 92g
Loading...
Loading...
Loading...