Шпакла од нерѓосувачки челик, ширина 150 mm, флексибилна

Шпакла од нерѓосувачки челик, ширина 150 mm, флексибилна
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8843075
EAN: 8595703600746
Достапност: На залиха
289 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ
лимот е изработен од нерѓосувачки челик со дебелина од 0,3-1,2 mm во висок сјај; рачката комбинира пластика со мека гума со метален крај
Loading...
Loading...
Loading...