Мултифункционална шпакла од не'рѓосувачки челик, ширина 75 mm, цврста

Мултифункционална шпакла од не'рѓосувачки челик, ширина 75 mm, цврста
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8843077
EAN: 8595703600784
Достапност: На залиха
269 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ
лимот е изработен од цврст нерѓосувачки челик со дебелина од 2 mm во висок сјај; рачката комбинира пластика со мека гума 
и метална завршница, мултифункционалната шпакла е особено погодна за сликари, молери, тапацири итн.
Loading...
Loading...
Loading...