Заштитни слушалици на прилагодување, EXTOL PREMIUM

Заштитни слушалици на прилагодување, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8856590
EAN: 8595703601187
Достапност: На залиха
399 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ
вредности на пригушување: SNR=29dB, L=18dB, M=26dB, H=36dB
Loading...
Loading...
Loading...