Агломер од нерѓосувачки челик, 0-180°, CRAFT

Агломер од нерѓосувачки челик, 0-180°, CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 925102
EAN: 8595703601194
Достапност: На залиха
299 ден.
Количина: Додади во кошничка
Технички параметри
агол од 0-180°, вкупна должина 278мм, дебелина 1,2мм
Loading...
Loading...
Loading...