Сет адаптери од 3 од SDS PLUS до квадрат, 1/4"-3/8"-1/2", CrV, EXTOL PREMIUM

Сет адаптери од 3 од SDS PLUS до квадрат, 1/4"-3/8"-1/2", CrV, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8819695
EAN: 8595703602092
Достапност: На залиха
249 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...