Прскалка под притисок, додаток за црево - со резервоар, вкупна должина 31/50cm, EXTOL CRAFT

Прскалка под притисок, додаток за црево - со резервоар, вкупна должина 31/50cm, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 974100
EAN: 8595703600913
Достапност: На залиха
299 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...