Ламелен диск изработен од абразивно корундско руно, ф 125mm, P60, EXTOL PREMIUM

Ламелен диск изработен од абразивно корундско руно, ф 125mm, P60,  EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803384
EAN: 8595703601095
Достапност: На залиха
249 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...