Апликатор со дупчење на церади сет од 3 парчиња,EXTOL PREMIUM

Апликатор со дупчење на церади сет од 3 парчиња,EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 970199
EAN: 8595703601538
Достапност: На залиха
290 ден.
Количина: Додади во кошничка

Технички карактеристики
надворешен дијаметар на око од 23 mm и внатрешен дијаметар од 12 mm

Loading...
Loading...
Loading...