Батерија на полнење 18V, Li-ion, 2000mAh, EXTOL INDUSTRIAL

Батерија на полнење 18V, Li-ion, 2000mAh, EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8791110B1
EAN: 8595703600944
Достапност: На залиха
3.449 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...