Клешта секач електричарска за кабли, 200mm, 1000V, FORTUM

Клешта секач електричарска за кабли, 200mm, 1000V, FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4770423
EAN: 8595126947817
Достапност: На залиха
1.690 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...