Диск од корунд. абразивно руно комбинирано, на алу дршка, O 60x25x6mm, EXTOL PREMIUM

Диск од корунд. абразивно руно комбинирано, на алу дршка, O 60x25x6mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803396
EAN: 8595703601156
Достапност: На залиха
99 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...