Леткум со дигитална регулација и калибрација, 70W, INDUSTRIAL

Леткум со дигитална регулација и калибрација, 70W, INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8794510
EAN: 8595703600975
Достапност: На залиха
1.890 ден.
Количина: Додади во кошничка

ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ

напон/фреквенција 230V/50Hz, влезна моќност 70 W, поставување на температурата 80–500°C
загревање до 350°C,температурна калибрација, заклучување, ESD заштита.
тежина (без кабел) 70гр

Loading...
Loading...
Loading...