SDS PLUS ударна бургија за бетон, ф16x310mm, SK

SDS PLUS ударна бургија за бетон, ф16x310mm, SK
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801473
EAN: 8595126956468
Достапност: На залиха
329 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...