USB камера за испитување, EXTOL PREMIUM

-18% USB камера за испитување, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8831315
EAN: 8595126962735
Достапност: На залиха
2.790 ден. 2.290 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: се поврзува на PC (лаптоп) со помош на USB 2.0 конектор, работи со оперативни системи Windows XP, 7, VISTA и MAC OS. Технички опис: дијаметар на камера 14mm, опсег на дисплеј 56°, должина на флексибилен продолжeток 60cm, должина на кабел 190cm, напојување на USB 2.0 конектор, LED осветлување со избор на интензитет, додатоци: адаптер со магнет и кука, CD за инсталација.

Loading...
Loading...
Loading...