Циркуларна пила со метална основа со лизгачко рамо, 1800W, 255x3x16mm T24, EXTOL CRAFT

Нема Залиха  Циркуларна пила со метална основа со лизгачко рамо, 1800W, 255x3x16mm T24, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 405441
EAN: 8595126956963
Достапност: Нема Залиха
15,950 ден.
Количина: Нема Залиха

Електрична циркуларна пила за надолжно и попречно сечење дрво под агол.  Главниот технички параметри: напон / фреквенција: 230V/50Hz. Потрошувачка на енергија: 1800W брзина: 5500 вртежи во минута диск: 255x3x16mm T24,  агол на режење: 0-45 ° опсег на режење при агол од 0 °: 295x81mm опсег на режење при агол 45 °: 205x81mm опсег на режење при агол 2x45 °: 205x43mm резерни четкици x 2 (не се вклучени): 405441-6 Тежина: 20 кг

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Циркуларна пила со метална основа со лизгачко рамо, 1800W, 255x3x16mm T24, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...