Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Попусти

Прикажи:
Сортирање По:
Мала линеарна брусилка со комплет продолжетоци, наменета е за гравирање, прецизна обработка на дрво,..
1.990 ден. 1.790 ден.
Електрична циркуларна пила, 1200W, 185x1,3x20mm 24заби, EXTOL CRAFT
405234
-13% Нема Залиха
Кружна пила за праволиниско сечење на дрво и дрвени табли  до длабочина од 65 mm. Се корис..
3.990 ден. 3.490 ден.
Идеална алатка за поправки и одржување на ентериер или редовни домашни работи. Во еден пакет добиват..
4.190 ден. 3.790 ден.
Базирано на 1 прегледи.
Мала домашна пумпа за вода-хидрофор, за чиста вода. Наменета е за зголемување на притисокот на водат..
12.790 ден. 9.900 ден.
Пумпата е наменета за повремено испумпување чиста вода од базени, бунари и градини. Опремена е со ре..
12.490 ден. 11.241 ден.
Практичен сет од хоби  класа кој содржи акумулаторски одвртувач и 45пар рачен алат кој ќе ви се..
4.690 ден. 3.990 ден.
Светилка рачна, 500Lm CREE XML со странично светло 300lm, CREE XML 10W LED, COB 3W
43129
-13%
Со гумена заштита заради паѓање од висина. Двете вртливи дршки овозможуваат држење на лампата во нек..
2.290 ден. 1.990 ден.
LED рефлектор 2x2400lm, со постоље 168cm
43283
-49%
Двоен LED рефлекторот може да се монтира на преносно постоље со рачка за носење, и исто така може да..
7.790 ден. 3.990 ден.
Должина на мерење 0,129-40m, ширина на лента 19mm, со магнет, автостоп, со закачалка за на ремен. ..
3.590 ден. 2.990 ден.
Моќен ударен чекан за кршење и дупчење со SDS max прифат. Дупчење во бетон 35 mm. Со анти-вибрационе..
15.490 ден. 13.990 ден.
Моќен ударен чекан, идеален за  дупчење, сечење во ѕид и бетон. Робусен индустриски дизајн. Со ..
22.990 ден. 19.990 ден.
Акумулаторски ударен одвртувач 18V Li-ion, 2x4000mAh
8791115
-9% Нема Залиха
Батерија 18V Li-ion (2x), капацитет 4000 mAh, брзини I. 0-500/min, II. 0-1600/min, број на..
9.890 ден. 8.990 ден.
Лесен и моќен акумулаторски одвртувач со две брзини со извонредно компактни димензии, и е со висок в..
5.990 ден. 5.290 ден.
Батерија  18V Li-ion (2x), капацитет 4000mAh, брзина 0-2600rpm, број на удари 0-3400rpm, m..
9.990 ден. 8.990 ден.
Лесниот и моќен акумулаторски двобрзински одвртувач и дупчалка со ударен чекан, овозможува силен уда..
9.890 ден. 8.990 ден.
Моќна убодна пила со систем за брзо менување пилови листови. Универзален прифат за сите стандарди. М..
6.595 ден. 5.590 ден.
Моќност на моторот 710W. Совршена рамнотежа за точна и брза завршна обработка. Континуирана длабочин..
5.677 ден. 4.990 ден.
Карактеристики: Пилата е наменета за сечење дрво, пластика, метали, градежни материјали, како и друг..
8.890 ден. 7.990 ден.
Професионалните Extol® Industrial инвертори за заварување, се трета генерација апарати за M..
16.990 ден. 14.990 ден.
Инвертор за заварување, 200A Smart
8796012
-11% Нема Залиха
Професионалните Extol® Industrial инвертори за заварување, се трета генерација апарати за M..
18.990 ден. 16.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...