Стеги за црево, пакување 10пар, 25-40mm, за црево 1", EXTOL CRAFT

Нема Залиха Стеги за црево, пакување 10пар, 25-40mm, за црево 1", EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 70505
EAN: 8595126949057
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха
Hlavní technické parametry: tech. údaje: 25-40mm popis: pro hadici 1"
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Стеги за црево, пакување 10пар, 25-40mm, за црево 1", EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...