Челна лампа CREE LED, USB, 10W, 450Lm, Zoom

Челна лампа CREE LED, USB, 10W, 450Lm, Zoom
Бренд: EXTOL LIGHT
Код: 43190
EAN: 8595126978514
Достапност: На залиха
1,990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: max домет 170m, 3 мода на осветлување, 100%, 25%, трепкање, траење на батерија 5,5/9h, батерија 3,7V/2400mAh, Li-Pol, USB полнење 3-4часа, нагодување на агол на осветлување, отпорност на влага, рок на траење на LED диоди 100.000часа, micro USB кабел, тежина со батерија 170gr.  

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Челна лампа CREE LED, USB, 10W, 450Lm, Zoom?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...