Црево за туш, црна / сребрена PVC, 150cm, ротационо VIKING

Нема Залиха Црево за туш, црна / сребрена PVC, 150cm, ротационо VIKING
Бренд: VIKING
Код: 630229
EAN: 8595126961721
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха

Главни технички параметри 150cm, материјал на обвивка: PVC

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Црево за туш, црна / сребрена PVC, 150cm, ротационо VIKING?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...