Хефталка, 10,6x1,2mm, FORTUM

Хефталка, 10,6x1,2mm, FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4770702
EAN: 8595126959612
Достапност: На залиха
1,390 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: можност за нагодување на сила на удар: 6-16mm, ширина за иглици  10,6x1,2mm, клинови 14-16mm

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Хефталка, 10,6x1,2mm, FORTUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...