Аголна брусилка, 880W, 125mm, EXTOL INDUSTRIAL, IAG 8-125

-20% Нема Залиха Аголна брусилка, 880W, 125mm, EXTOL INDUSTRIAL, IAG 8-125
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8792002
Model: IAG 8-125
EAN: 8595126948388
Достапност: Нема Залиха
4,480 ден. 3,599 ден.
Количина: Нема Залиха

Главни технички параметри: Мала, практична брусилка дизајнирана за сечење и брусење.. Компактните димензии овозможуваат удобна работа и со една рака. Главни технички параметри: напон / фреквенција: 230V/50Hz, Моќност: 880W,  дијаметар на диск: 125mm навој M14 брзина: 11000/min внатрешен дијаметар 22,2 mm навој на рачка: M8 рез.четкици x 2 (не се вклучени): код 8792002-43 маса: 2,5kg.

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Аголна брусилка, 880W, 125mm, EXTOL INDUSTRIAL, IAG 8-125?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...