Батерија за мијалник телескопска, со туш, должина на црево 150cm, 40mm, SEDAL, mat, OPERA

-25% Нема Залиха Батерија за мијалник  телескопска, со туш, должина на црево 150cm, 40mm, SEDAL, mat, OPERA
Бренд: OPERA
Код: 83019M
EAN: 8595126940818
Достапност: Нема Залиха
3,890 ден. 2,918 ден.
Количина: Нема Залиха

Нежна елеганција на форми, тројно полирани, масивен дизајн, едноставно ракување и тивка работа, брендираниот кертриџ со гаранција - SEDAL со дијаметар од 40 mm - OPERA серијата е наменета за оние со високи барања. Прецизност на висока класа, која ќе ви донесе радост многу години.                                                                                                   Главни технички параметри: должина на црево 150cm, орекинувач нормал/туш кертриџ: 40mm, SEDAL материјал: МАТ

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Батерија за мијалник телескопска, со туш, должина на црево 150cm, 40mm, SEDAL, mat, OPERA?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...