Ударна дупчалка, 1100W, EXTOL CRAFT

-15% Нема Залиха Ударна дупчалка, 1100W, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 401190
EAN: 8595126948326
Достапност: Нема Залиха
3,139 ден. 2,668 ден.
Количина: Нема Залиха

Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајчи и ѕидови и порозен бетон. Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, потрошувачка на енергија 1100W, брзина 0-2900/min, L/R операции(лево-десно), дијам.на бургии: 1.5-13 mm, тежина: 2.4 kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Ударна дупчалка, 1100W, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...