Акумулаторски одвртувач, 14,4V NiCd (1x), 1500mAh, EXTOL PREMIUM, CD 14 S

-28% Акумулаторски одвртувач, 14,4V NiCd (1x), 1500mAh, EXTOL PREMIUM, CD 14 S
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8891107
Model: CD 14 S
EAN: 8595126940566
Достапност: На залиха
6,227 ден. 4,490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Моќен 2-брзински одвртувач со висок вртежен момент за одвртување и дупчење во метал и дрво. Главни технички параметри: батерија: 14,4 V NiCd (1) капацитет на батериите: 1500mAh брзина: 0-350/min I., II. 0-1250/min L / R работење: Да самостегачки футер Click-lock: полуметален 3/8 " дијаметар:на дупчење: 0,8-10mm степени Вртежен момент: 23 1 Макс вртежен момент: 15/29Nm за полнење батерии : 1h куфер: Да Тежина со батерија. 1,8kg

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Акумулаторски одвртувач, 14,4V NiCd (1x), 1500mAh, EXTOL PREMIUM, CD 14 S?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...