Пневматски заковувач на клинци, NF 1, EXTOL PREMIUM

Пневматски заковувач на клинци, NF 1, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8865041
EAN: 8595126966597
Достапност: На залиха
7,290 ден.
Количина: Додади во кошничка

Наменет за заковување панели од иверка, дрвени даски, палети, дрвени лајсни и др. Главни технички параметри: тип на клинци ∅1,76-1,83mm, агол на заковување 34°, глава на клинец ∅3,05-3,3mm, должина на клинец 32-64mm, капацитет на касета 100 клинци, max работен притисок 7bar (0,7MPa),потрошувачка на воздух за еден клинец 1 l, потрошувачка на воздух за 90клинци/min 93,4l/min, дијаметар на прифат 1/4", тежина 2kg.    

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Пневматски заковувач на клинци, NF 1, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...