Ударна дупчалка 550W

-13% Ударна дупчалка 550W
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8890014
EAN: 8595126974271
Достапност: На залиха
2,290 ден. 1,999 ден.
Количина: Додади во кошничка

Напон/фреквенција 230V/50Hz, 550W, брзина 0-3000/min, почеток на удари 0-48000/min, метален футер, 1/2", 1,5mm-13mm, дупчење во дрво 25mm, дупчење во ѕид 13mm, дупчење во челик 13mm,1,6kg 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Ударна дупчалка 550W?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...