Светилка на полнење 800lm CREE T6 LED

Светилка на полнење 800lm CREE T6 LED
Бренд: EXTOL LIGHT
Код: 43124
EAN: 8595126975803
Достапност: На залиха
1,890 ден.
Количина: Додади во кошничка

Силната светлина овозможува ноќе да се гледаат детали кои неможат да се видат со конвенционални светилки. Светилката може да се полни и со комецијални полначи преку USB конектор. Може да служи и како полнач powerbank, за телефони, таблети и др. Главни технички параметри: сијаличка CREE T6 LED,  јачина на светлина 800lmдомет 500m, 3 режими на светло, 100%, 50%, трепкање, 2x18650 Li-ion батерија, 4000mAh паралелно полнење, USB полнење, микро USB конектор и кабел, Apple Lightning до 30-пински конектор

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Светилка на полнење 800lm CREE T6 LED?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...