Eлектрична проточна пумпа, 750W, 5270l/h, EXTOL PREMIUM

Eлектрична проточна пумпа, 750W, 5270l/h, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8895080
EAN: 8595126976732
Достапност: На залиха
6,990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Силна проточна пумпа за чиста вода зајакната со месинган пропелер на моторот. Наменета е за зголемување на притисокот на водата во водоводен систем. Погодна за користење во домаќинство, градина и наводнување во поле. Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 750W, 5270л/час, 88l/min, max висина 44m , max длабочина 9m, дијаметар на влез/излез приклучок 1", тежина 12kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Eлектрична проточна пумпа, 750W, 5270l/h, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...