Убодна пила со ласер и сијаличка, 800W

Убодна пила со ласер и сијаличка, 800W
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8893103
EAN: 8595126979894
Достапност: На залиха
3,290 ден.
Количина: Додади во кошничка

НАпон/фреквенција 230V/50Hz Брзина 0-3000/min, агол на режење 45°, рез во дрво 110mm, max рез во метал 10mm, рез во алуминиум 15mm, 4 степени, тип на пили Bosch, ласер, LED, 2,3kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Убодна пила со ласер и сијаличка, 800W?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...