Акумулаторски ударен одвртувач 18V Li-ion, 2x4000mAh

Акумулаторски ударен одвртувач 18V Li-ion, 2x4000mAh
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8791115
EAN: 8595126980074
Достапност: На залиха
9,890 ден.
Количина: Додади во кошничка

Батерија 18V Li-ion (2x), капацитет 4000 mAh, брзини I. 0-500/min, II. 0-1600/min, број на удари I. 0-8500/min, II. 0-27200/min, футер метален со прифат 3/8", дијаметар на бургии 1,5-13mm, Максимален вртежен момент 39/19Nm: дупчење во дрво 28mm, дупчење во метал 10mm, полнење на батерија 100min, во куфер, тежина 1,8kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Акумулаторски ударен одвртувач 18V Li-ion, 2x4000mAh?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...