Зашрафувач на навртки, магнетен, 13x48mm, 1/4", S2, Fortum-Kito

Зашрафувач на навртки, магнетен, 13x48mm, 1/4", S2, Fortum-Kito
Бренд: FORTUM-KITO
Код: 4741613
EAN: 8595126987776
Достапност: На залиха
99 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Зашрафувач на навртки, магнетен, 13x48mm, 1/4", S2, Fortum-Kito?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...