Брусна хартија, делта форма, 10пар, 97x140mm, P120

Брусна хартија, делта форма, 10пар, 97x140mm, P120
Код: 245120
EAN: 8595126921237
Достапност: На залиха
160 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Брусна хартија, делта форма, 10пар, 97x140mm, P120?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...