Акумулаторска екцентрична брусилка,SHARE20V, 125mm, 20V Li-ion, 2000mAh

Нема Залиха Акумулаторска екцентрична брусилка,SHARE20V, 125mm, 20V Li-ion, 2000mAh
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8891846
EAN: 8595126986670
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
 батерија 20V Li-јон, капацитет на батеријата 2000mAh, дијаметар на папучата 125мм, брзина 10000 / мин,
 полнење на батеријата приближно 55 мин, додатоци: кеса за собирање прашина, тежина со батерија 1,4 кг
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Акумулаторска екцентрична брусилка,SHARE20V, 125mm, 20V Li-ion, 2000mAh?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...