Светилка на полнење, 4000lm, zoom, 60W COB LED

Нема Залиха Светилка на полнење, 4000lm, zoom, 60W COB LED
Бренд: EXTOL LIGHT
Код: 43136
EAN: 8595126989374
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: 60W LED сијалица
Дополнителен параметар: 500m светло, 3 режими на светло: 100% -30%, време на осветлување: 4h до 100%, USB полнење, 
USB кабел - USB микро, USB-C и Apple Lightning, батерија: 2x26650 Li-ion 4000mAh (паралелна врска), тежина со батерија: 700гр
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Светилка на полнење, 4000lm, zoom, 60W COB LED?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...