Вибрациона брусилка, 200W, EXTOL PREMIUM

Нема Залиха Вибрациона брусилка, 200W, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8894003
EAN: 8595126986342
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ 
напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 200W, брзина 6000-13000 / мин, површина на брусење 182х90мм,
брусна хартија 185х93мм, Велкро, маса 1,5 кг
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Вибрациона брусилка, 200W, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...