Апарат за заварување, ИНВЕРТОР 120А, EXTOL PREMIUM

Нема Залиха Апарат за заварување, ИНВЕРТОР 120А, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8896024
EAN: 8595126967372
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха

ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ

напон / фреквенција 230V / 50Hz, струја на заварување 10-120А, напон без оптоварување 53V, макс. ефективна струја на напојување 12А,

заштита при максимална струја 16А, оптеретување на 40 ° C - 120A / 20%, 80A / 60%, 60A / 100%, дијаметар на електроди 1,6-4,0 мм,

тип на електрода МЛД (рутил, основен, ИНОКС ...), додатоци: кабел за заварување и заземјување, маска, одстранувач на згура и четка,  маса 2,8 кг

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Апарат за заварување, ИНВЕРТОР 120А, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...