Апарат за заварување, ИНВЕРТОР 160А, ММА и TIG, EXTOL PREMIUM

Нема Залиха Апарат за заварување, ИНВЕРТОР 160А, ММА и TIG, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8896025
EAN: 8595126967389
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха

ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230V / 50Hz, струја на заварување 10-160А, напон без оптоварување 70V-MMA, 70V-TIG

макс.ефективна струја на напојување 18А-ММА, 17А-ТИГ, заштита при максимална струја 32А-ММА, 25А-ТИГ,  дијаметар на електроди 1,6-4,0мм,

тип на електрода MMA (рутил, основен, INOX ...), TIG (волфрам) со дополнителна опрема,

додатоци 3м заварување и 3м кабел за заземјување, маска, одстранувач на згура и четка, маса3,5 кг

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Апарат за заварување, ИНВЕРТОР 160А, ММА и TIG, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...