Пластични стеги, црни, 300x7,2mm, 100ks, nylon PA66

Пластични стеги, црни, 300x7,2mm, 100ks, nylon PA66
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8856258
EAN: 8595126945530
Достапност: На залиха
399 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Пластични стеги, црни, 300x7,2mm, 100ks, nylon PA66?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...