Адаптер за нитни со навој, M3 - M8, CrMoV

Адаптер за нитни со навој, M3 - M8, CrMoV
Бренд: FORTUM
Код: 4770654
EAN: 8595126979382
Достапност: На залиха
3.490 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ
макс. работна брзина 120мин-1 (оптимално 10-30мин-1) прифат - преку шестоаголник од 1/4 "(6,4 mm) можно е да се користат електрични или безжични алатки за работа
со мин. потребен вртежен момент во опсег од 1,5Nm до 17Nm (според големината и материјалот на употребената занитвам) Адаптерот не може да се користи со кој било вид
електричен удар, безжичен или пневматски алат и не смее да се користи заедно со функцијата чекан.
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Адаптер за нитни со навој, M3 - M8, CrMoV?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...