Дијамантски диск еднореден за брусење, 125х22,2 мм

Дијамантски диск еднореден за брусење, 125х22,2 мм
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8703112
EAN: 8595126990011
Достапност: На залиха
1.690 ден.
Количина: Додади во кошничка
КАРАКТЕРИСТИКИ
Дијамантски диск за бусење за професионална и полупрофесионална употреба. Наменет за употреба во третман на бетон, плочки, поплочување и други градежни материјали, сув и влажен.
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Дијамантски диск еднореден за брусење, 125х22,2 мм?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...