Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ситен Алат

Прикажи:
Подреди по:
Универзална големина, перничиња од пена, прекриени со пластика заради заштита од остри предмети, со ..
399 ден.
Завртки за дрво, 9 димензии, сет 310пар, 60пар EXTOL CRAFT
1440
Нема Залиха
Главни технички параметри: 60пар-3,0x12mm, 50пар-3,0x16mm, 40пар-3,0x20mm, 50пар-3,5x20mm, 40па..
335 ден.
Завртки за дрво12 димензии, сет 2000пар,  EXTOL CRAFT
1441
Нема Залиха
Главни технички параметри: 350пар-3,0x16mm, 280пар-3,0x20mm, 220пар-3,0x25mm, 250пар-3,5x20mm,&..
Прашај за Цена
Завртки со типли, 4 димензии, сет 170пар,  EXTOL CRAFT
1445
Нема Залиха
Главни технички параметри: 350пар-3,0x16mm, 280пар-3,0x20mm, 220пар-3,0x25mm, 250пар-3,5x20mm,&..
Прашај за Цена
Главни технички параметри: 10 џеба (2 големи, 2 средни, 6 мали), 2 ремени, држач за чекан и кука за ..
690 ден.
Дополнителен параметар: Мерни опсези: DC напон 2/20/200 / 300V, наизменичен напон 2/20/200 / 300..
599 ден.
Дигитален апарат за мерење на содржината на влага во дрво, малтер и слични материјали. Dополни..
990 ден.
Главни технички параметри: 4 прегради(1 голема, 1 средна, 2 мали), 1 држач, кука за метро ..
590 ден.
Главни технички параметри: 9 прегради (2 големи, 3 средни, 4 мали), држач на чекан,  држач за &..
999 ден.
Батерии алкални  EXTOL, 4пар, 1,5V AAA (LR03)
42010
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1.5V AAA (LR03) димензии: 10,5 x44, 5mm, метално пакување ..
99 ден.
Главни технички параметри: 1,5 V AA (LR6) димензии: 14,5 x50mm, метално пакување  ..
99 ден.
Главни технички параметри: 1,5V AA (LR6), висококвалитетни алкални батерии EXTOL ENERGY ULTRA+&..
400 ден.
Главни технички параметри: сет 4пар, AAA (HR03), 1,2V, 1000mAh, NiMh. Димензии :10,5x44,5mm ..
499 ден.
Главни технички параметри: 5 прегради(1 голема, 1 средна, 3 мали), држач на чекан, столарски тип ..
649 ден.
Главни технички параметри: 8W опис: навој E27, осветленост 640lm (одговара на 50W класична сија..
849 ден.
Главни технички параметри: осветлување до 100m, функција ZOOM, 3 режими: целосна и ефeктивна светлин..
527 ден.
Главни технички параметри: осветленост 120lm, домет 100m, фунцкија ZOOM, 2 мода ..
699 ден.
Челна лампа, 40lm 1W + 2 црвени LED, EXTOL LIGHT
43103
Нема Залиха
Главни технички параметри: домет 15m, 4мода за светло 100%, 50%, црвено LED, црвено трепкаво LED,&nb..
399 ден.
Главните технички параметри: домет 100 метри, 3мода светлина: 100%, 50%, треперење, 1.5V 3xAAA (не с..
690 ден.
Loading...
Loading...
Loading...