Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Електричен Алат

Прикажи:
Подреди по:
Ударна дупчалка 550W, EXTOL CRAFT
401163
Нема Залиха
Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајќи, ѕидови и порозен бетон. Г..
2.270 ден.
Ударна дупчалка 750W, EXTOL CRAFT
401182
Нема Залиха
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 750w, брзина 0-3000/min, ф..
2.690 ден.
Резервни четкици, 2пар, за 401181 и 401185 (дупчалка  810W), EXTOL CRAFT
401185C
Нема Залиха
Главни технички параметри:: за 401181 и 401185 (Ударна дупчалка 810W) ..
Прашај за Цена
Ударна дупчалка, 1100W, EXTOL CRAFT
401190
Нема Залиха
Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајчи и ѕидови и порозен бетон. ..
3.139 ден.
Резервни четкици, 2пар, за 401190 (дупчалка  1100W), EXTOL CRAFT
401190C
Нема Залиха
Главни технички параметри 401190 (Ударна дупчалка 1100W) ..
Прашај за Цена
Главни технички параметри: напон фреквенција 230V/50Hz, 800W, брзина 0-1050/min, удар 0-4700/min, пр..
4.490 ден.
Ударен чекан SDS plus, 1050W, 5J, 13mm, EXTOL CRAFT
401232
Нема Залиха
Моќен ударен чекан наменет на хоби работа - дупчење во бетон и ѕид, и лесно и средно тешки работи - ..
5.870 ден.
Малиот акумулаторски одвртувач е наменет за прицврстување и олабавување на навртки и завртки. Гла..
1.390 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Акумулаторски одвртувач со LED сијаличка, 3,6V Li-ion, 1300mAh, EXTOL CRAFT
402114
Нема Залиха
Практичен  безжичен одвртувач наменет за прицврстување и олабавување навртки и завртки. Со кори..
1.549 ден.
Акумулаторска линеарна брусилка3,6 V Li-ion, 1300mAh
402200
Нема Залиха
Карактеристики:Акумулаторската линеарна брусилка е наменета за фино брусење,  мелење, гравирање..
Прашај за Цена
Акумулаторска батерија  14,4V, за 402315 и 402313 (1300mAh, полнење  3-5h), EXTOL CRAFT
402315A
Нема Залиха
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 14,4V, за 402315 и 402313 (1300mAh, полнење 3-5h),..
999 ден.
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 18V, за 402318, (18V, 1200mAh, полнење 1h), EXTOL ..
1.790 ден.
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 18V, за 402319 (1300mAh, полнење 1h), EXTOL CRAFT ..
1.490 ден.
Практичен и лесен одвртувач наменет за завртување и одртување навртки и дупчење во дрво, метал и пла..
2.890 ден.
Адаптер 12V
402400A
Нема Залиха
за акумупаторски одвртувач 402400 ..
399 ден.
Практичен, лесен, акумулаторски одвртувач, наменет за прицврстување и олабавување на завртки или зав..
3.490 ден.
Акумулаторска хефталка,3,6V Li-ion, 1300mAh
402900
Нема Залиха
Карактеристики: Многу практична безжична хефталка со адаптер,е дизајнирана за прикачување на текстил..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...