Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Брусилки со Ремен

Брусилки со Ремен
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 1010W, со регулација на брзина ..
4.590 ден.
Брусилка со ремен, 900W, EXTOL PREMIUM, EBS 900 VS
8894305
Нема Залиха
Брусилка со ремен е идеална за брзо и многу ефикасно брусење на различни површини како што се д..
5.455 ден.
Loading...
Loading...
Loading...