Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Вибрациони Брусилки

Вибрациони Брусилки
Прикажи:
Подреди по:
Дворачната вибрациона брусилка е наменета за брусење на дрвени површини, метални со помош на микрофи..
1.890 ден.
Дворачна вибрациона брусилка наменета за брусење дрво и и дрвени материјали, метал на пр. отстранува..
2.190 ден.
Карактеристики: Еднорачна брусилка наменета за  брусење на мали површини и под агол на дрвени м..
1.590 ден.
Главни технички параметри: Наменета е за суво брусење на дрво, на пр:(дрвени плочи, мебел, врати, пр..
2.790 ден.
220V/50Hz, моќност 220W, брзина 13000 /min брусна површина 148*85mm, брусна хартија 148*85mm, т..
2.490 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 200W, брзина 6000-1..
2.790 ден.
Ексентричната вибрациона брусилка Extol Premium, главно служи за брусење дрво, метал и пластика..
3.990 ден.
Електрична брусилка за гипскартон, 225mm, 600W, EXTOL PREMIUM
8894210
Нема Залиха
Брусилката е наменета за мазнење и брусење на гипскартон, за отрстрануњање тапети од ѕидови, остатоц..
13.900 ден.
Loading...
Loading...
Loading...