Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Аголни Брусилки

Аголни Брусилки
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: Мала, практична брусилка дизајнирана за сечење и брусење.. Компактните ди..
5.290 ден. 4.499 ден.
Мала, практична брусилка наменета за лесни работи - сечење и брусење остатоци од заварување. Компакт..
3.190 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ : напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 2..
7.390 ден. 6.650 ден.
Мала, практична брусилка наменета за лесни работи - сечење и брусење остатоци од заварување. Компакт..
2.990 ден.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 750W, дијаметар на диск 115mm, ..
2.730 ден.
Аголна брусилка за брусење, сечење и полирање. Можност за подесување на брзината со потенциометар. Г..
3.390 ден.
Акумулаторска аголна брусилка, SHARE20V, 125mm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh
8791840
Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ:батерија 20V Li-јон,капацитет на батеријата 2000mAh, дијаметар на диск 125мм, ..
8.490 ден.
Аголна брусилка, продолжена дршка, 2100W, 230mm, EXTOL INDUSTRIAL, IAG 21-230
8792008
Нема Залиха
Главни технички параметри: Практична брусилка со моќен мотор и оптимална тежина, со продол..
7.999 ден.
Аголна брусилка, 820W, 115mm, EXTOL INDUSTRIAL
8792004
Нема Залиха
Главни технички параметри: Мала, практична брусилка дизајнирана за сечење и брусење.. Компактните ди..
4.490 ден.
АГОЛНА БРУСИЛКА, 230мм, 2600W, EXTOL INDUSTRIAL
8792060
Pre-Order
КАРАКТЕРИСТИКИ Моќна аголна брусилка наменета за сечење и брусење, брусење на рабови, итн. Моќн..
9.990 ден.
Аголна брусилка со регулација на брзина 125mm, 1400W, EXTOL INDUSTRIAL
8792014
Нема Залиха
Мала но екстремно моќна аголна брусилка, наменета за сечење, брусење и со помош на регулација на брз..
5.390 ден.
Loading...
Loading...
Loading...