Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Полирки

Полирки
Прикажи:
Подреди по:
Вибрационата полирка е наменета за полирање, конзервирање и брусење на боја ка каросерија на возила,..
5.290 ден.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција: 230V/50Hz, моќност 1100W, дијаметар на диск&..
4.990 ден.
Ротирачката полирка е наменета за полирање на каросерија на автомобил, подови, хромирани површини, к..
5.490 ден.
Електрична полирка,140W
403300
Нема Залиха
.Главни технички параметри: Напон/фреквенција: 230V/50Hz, моќност 140W, дијаметар на ..
1.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...