Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Глодалки

Глодалки
Прикажи:
Подреди по:
Стругач електричен, 750W, 82mm, 0-2mm, EXTOL CRAFT
409113
Нема Залиха
За обработка на дрво до длабочина од 7mm. Mожност за адаптација за работа со  левата рака. Глав..
3.380 ден.
Моќност на моторот 710W. Совршена рамнотежа за точна и брза завршна обработка. Континуирана длабочин..
5.677 ден. 4.990 ден.
Електричен струг, SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh, EXTOL PREMIUM
8891830
Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ Батерија 20V Li-јон, капацитет на батеријата2000mAh,брзина 10000 / мин, ширина ..
Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 850W, брзина 16500/mi..
3.790 ден.
Електричен струг, 1300W, ширина 110mm, EXTOL PREMIUM, EP 1300
8893403
-13% Нема Залиха
Електричната глодалка е наменета за глодање на дрвени даски со ширина до 110mm. Опремена е со сечива..
6.290 ден. 5.490 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 710W, брзина 16500 /..
3.390 ден.
Електричната глодалка е наменета за глодање на дрвени даски со ширина до 110mm. Опремена е со с..
6.290 ден.
Намeнет за обработка на сите видови дрво посебно за уметнички работи како реставрација на мебел..
3.190 ден.
Loading...
Loading...
Loading...