Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Фрези

Фрези
Прикажи:
Подреди по:
напон/фреквенција 230/50Hz, моќност 1250W, 12000-30000/min, прифат 6mm и 8mm, тежина 3 kg ..
4.190 ден.
Идеална алатка за поправки и одржување на ентериер или редовни домашни работи. Во еден пакет добиват..
4.190 ден. 3.790 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Електрична фреза , 1200W, 6, 8mm, EXTOL PREMIUM, RT 1200 EH
8893302
Нема Залиха
Се користи за изработка на жлебови, шари, декоративни профили и прецизни споеви во дрво и пластика. ..
5.490 ден.
Еднорачната фреза е наменета за фрезување отвори, рабови и жлебови во дрво со различни форми. Малата..
3.590 ден.
Loading...
Loading...
Loading...