Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пили

Пили
Прикажи:
Подреди по:
НАпон/фреквенција 230V/50Hz Брзина 0-3000/min, агол на режење 45°, рез во дрво 110mm, max р..
3.990 ден.
Циркуларна пила  наменета за попречни и закосени резови во дрво, иверица до длабочина од 55mm. ..
5.990 ден.
Моќна убодна пила со систем за брзо менување пилови листови. Универзален прифат за сите стандарди. М..
6.595 ден.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 650W, брзина 800-3000..
5.490 ден.
Главни технички параметри: напон/фреквенција: 230V/50Hz, моќност: 700W, брзина: 4500/min. ..
8.590 ден.
Циркуларна пила, 185mm, 1600W,  EXTOL INDUSTRIAL
8793000
Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 1600W, брзина 5000 /..
6.290 ден.
Циркуларна пила, 185mm, 1400W, PREMIUM
8893006
Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 1400W, брзина 4500 /..
5.490 ден.
Циркуларна пила, 1200W, 185x2x20mm 36заби, EXTOL PREMIUM, CS 185 AL
8893003
Нема Залиха
Циркуларна пила, наменета за рамен рез за дрво и други дрвени површини до длабочина 60mm. Применлива..
5.990 ден.
Електрична циркуларна пила, 1200W, 160x1,3x20mm 24заби, EXTOL CRAFT
405224
Нема Залиха
Кружна пила за праволиниско сечење на дрво и дрвени табли  до длабочина од 55 mm. Се корис..
Прашај за Цена
Електрична циркуларна пила со 2 диска, 900W, EXTOL PREMIUM, TC 900
8893020
-31% Нема Залиха
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 900W, брзина 3000-5500/min, маса 2,9..
8.729 ден. 5.990 ден.
Електрична убодна сабјаста пила 1200W
8793600
Нема Залиха
Карактеристики: Пилата е наменета за сечење дрво, пластика, метали, градежни материјали, како и друг..
8.890 ден.
Електрична убодна пила, 570W, EXTOL CRAFT
405123
Нема Залиха
Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, 570W, агол на рез 0-45,max рез во дрво 65mm,..
2.490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...